Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Soliska

Soliska, Las, śląskie

  • 2 290 000 zł
  • 220 m²
  • 10 409,09 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Soliska

Soliska, Las, śląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

2 290 000 zł

220 m²

10 409,09 zł/m²

Dom, ul. Soliska

Zaktualizowane: 17 maja 2026

2 290 000 zł 220 m² 10 409,09 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
27 713 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2014

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

27 713 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2014

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 290 000 zł (10 409,09 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 220 m², 6 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 2014
  • Działka: 27 713 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-4078/3123/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

SEBASTIAN WIŚNIOWSKI
Agent prowadzący
 
Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasu dom + duży kompleks działek | Beskid Mały
Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w miejscowości Las (gmina Ślemień, powiat żywiecki), przy ul. Soliska w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych, zapewniających ciszę, prywatność i wyjątkowy klimat. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości